Protokół Nr XXIII/2016 z dnia 11.04.2016r.

RP.0002.23.2016

 

Protokół Nr 23/2016

z obrad XXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Białostockiego V kadencji

 w dniu 11 kwietnia 2016 roku

 w Starostwie Powiatowym w Białymstoku

 

   Obrady XXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Białostockiego V kadencji, w dniu 11 kwietnia 2016 roku, o godz.1600, w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, otworzył Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego – Pan Zenon Żukowski.

  Na wstępie, powitał zaproszonych gości, Członków Zarządu oraz wszystkich Radnych (listy obecności stanowią zał. nr 1, 2).

 Udział w obradach XXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Białostockiego wzięli zaproszeni goście w osobach:

  1. Pani Marta Szczuka – Skarbnik Powiatu Białostockiego;
  2. Pani Joanna Kondzior – Sekretarz Powiatu Białostockiego;
  3. Pani Jolanta Niewińska – Radca Prawny w Starostwie Powiatowym w Białymstoku;
  4. Pani Mirosława Drewnowska – Dyrektor Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku;
  5. Pan Robert Głowacki – Rzecznik Prasowy Starostwa Powiatowego w Białymstoku.

  Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego – Pan Zenon Żukowski stwierdził, iż na podstawie listy obecności, w obradach uczestniczy 23 Radnych, co stanowi quorum, przy którym Rada Powiatu może obradować i podejmować prawomocne uchwały. W obradach XXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Białostockiego obecni byli Radni: Pan Andrzej Babul, Pani Danuta Maria Bagińska, Pan Jacek Mariusz Bejm (Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Białostockiego), Pan Antoni Bogdan, Pani Maria Busłowska, Pan Roman Czepe, Pan Wojciech Fiłonowicz, Pan Krzysztof Gołaszewski,  Pani Anna Grycuk, Pan Jan Kaczan (Członek Zarządu), Pan Paweł Kondracki, Pan Michał Kozłowski, Pan Bogusław Kwiatkowski , Pan Ryszard Łapiński, Pan Zdzisław Łukaszewicz (Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Białostockiego), Pan Antoni Pełkowski (Starosta Powiatu Białostockiego), Pan Jan Bolesław Perkowski, Pan Wiesław Pusz (Członek Zarządu), Pan Marek Skrypko, Pan Henryk Suchocki, Pan Jarosław Wądołowski, Pan Marek Żmujdzin oraz Pan Zenon Żukowski (Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego).

   Nieobecni byli: Pani Jolanta Den (nieobecność usprawiedliwiona), Pani Barbara Grabowska (nieobecność usprawiedliwiona), Pan Jan Gradkowski (nieobecność usprawiedliwiona) oraz Pani Sylwia Rząca (nieobecność usprawiedliwiona).

 

   Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego – Pan Zenon Żukowski odczytał  wniosek Zarządu Powiatu Białostockiego o zwołanie sesji nadzwyczajnej (zał. nr 3). 

   Następnie Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego – Pan Zenon Żukowski odczytał porządek dzienny XXIII nadzwyczajnej Sesji RPB, który został przesłany Radnym.

  Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego zapytał, czy są wnioski Radnych do porządku obrad?

  

     Porządek obrad przyjęto do realizacji w brzmieniu:

  1. Otwarcie obrad XXIII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Białymstoku.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie.
  4. Zamknięcie obrad XXIII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Białostockiego.

 

Ad 2

 

 Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Białymstoku.

  O głos poprosił, Pan Roman Czepe – Radny Powiatu Białostockiego „Zgłaszam wniosek formalny ze względu na to, że temat nie był omawiany na posiedzeniach komisji. Wiele dzieje się w kwestii nieruchomości Supraśl pokazuje to dobrze, że warto zastanowić się, podyskutować nie podejmować pochopnej decyzji. Zatem zgłaszam wniosek formalny o skierowanie tej sprawy do prac w komisjach, a jakie komisje to do uznania Pana Przewodniczącego.”

  Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego „Na pewno powinno to być tematem posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej. Mam wątpliwości czy możemy w tej formie tą sesję prowadzić. Bardzo proszę o pomoc Panią Jolantę Niewińską – Radcę Prawnego w Starostwie Powiatowym w Białymstoku.”

   Pan Antoni Pełkowski – Starosta Powiatu Białostockiego „Panie Przewodniczący, Wysoka Rado, ja składam wniosek przeciwny, czyli kontynuowanie porządku zaproponowanego przez Zarząd Powiatu Białostockiego. Do mnie przed rozpoczęciem sesji niektórzy Radni zgłaszali taką opinię że dobrze byłoby żeby przed podjęciem decyzji Komisja Infrastruktury Technicznej obejrzała ten obiekt. Chociaż ponad roku czasu było na to. Tu nic nie stoi na przeszkodzie. Dobrze byłoby drodzy Państwo, żeby przynajmniej przez krótki czas na temat nieruchomości przy ulicy Geodetów dzisiaj jeszcze porozmawiać. Ja Państwu przedstawię informację którą mam sporządzoną przez naszego Specjalistę do spraw inwestycji i remontów. Jeśli taki będzie wniosek Państwa żeby dzisiaj nie głosować już samej uchwały nic nie stoi na przeszkodzie żeby nie przystępować do głosowania. W międzyczasie żeby Komisja Infrastruktury Technicznej lub każdy  Radny kto zechce mógł przeprowadzić wizję lokalną. Można jeszcze rozmawiać na posiedzeniu Komisji. Samo głosowanie na następnej sesji w trybie zwołania nie ma powodu żeby już dzisiaj koniecznie podejmować decyzję w formie uchwały w lewo, czy prawo. Nie ma powodu żebyśmy my dzisiaj nie mogli pierwszą dyskusję przeprowadzić na temat nieruchomości przy Geodetów i żebyście Państwo zapoznali się z tymi informacjami, które Ja na dzień dzisiejszy posiadam.”

  Pan Krzysztof Gołaszewski – Radny Powiatu Białostockiego „Prośba Panie Przewodniczący tutaj jak Pan Roman Czepe – Radny Powiatu Białostockiego wspomniał Komisja Infrastruktury Technicznej powinna odbyć się na miejscu jak wcześniej była rozmowa. Czy wysokości pomieszczeń spełniają odpowiednie normy w tym budynku? Ja chciałbym zobaczyć dokumentację w formie PDF-u która do tej pory powstała jak to miało wyglądać.”

   Pan Roman Czepe – Radny Powiatu Białostockiego „Szanowni Państwo, ja wyjaśnię, że strona formalna tego wniosku nie powinna budzić żadnych wątpliwości. Nie zmieniam porządku obrad. Obradujemy nad punktem. Jest to wniosek w ramach dyskusji rozpoczęcia punktu. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby w ramach tej sesji Pan Starosta przedstawił informację. Pan Starosta ma prawo w sprawach różnych chociaż nie ma tego punktu. Pan Starosta jest gospodarzem tej sesji nadzwyczajnej. Proszę o podjęcie czynności nad głosowaniem zgłoszonego wniosku formalnego, który zgłosiłem.”

  Pani Jolanta Niewińska – Radca Prawny w Starostwie Powiatowym w Białymstoku „Szanowni Państwo, nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale padł wniosek formalny o to żeby nie rozstrzygać merytorycznie projektów uchwał tylko przekazać je do prac Komisji. Potem jak zrozumiałam Pana Starostę ma być kontynuowana dyskusja odnośnie tychże spraw. Jeśli tak to ja nie widzę przeszkód przed takim procedowaniem. Jak najbardziej wniosek należy poddać pod głosowanie.”

  Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego „Dziękuję bardzo za wyjaśnienia. Pan Starosta wyraził się na zasadzie takiej, że jeżeli dojdziemy do wniosku że rzeczywiście Komisja powinna zapoznać się, że nie konieczne jest przegłosowanie samej uchwały.”

  Następnie Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego zarządził głosowanie nad przyjęciem wniosku formalnego zgłoszonego przez Pana Romana Czepe - Radnego Powiatu Białostockiego o odesłanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Białymstoku do pracy w Komisji Infrastruktury Technicznej (zał. nr 4).

   Rada Powiatu Białostockiego przy 14 głosach „za”, 1 głosie „przeciw” oraz 4 głosach „wstrzymujących się” przyjęła wniosek zgłoszony przez  Pana Romana Czepe – Radnego Powiatu Białostockiego odnośnie odesłania projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Białymstoku do pracy w Komisji Infrastruktury Technicznej.

    Pan Jarosław Wądołowski – Radny Powiatu Białostockiego „Panie Przewodniczący, na informację będziemy mieli czas na posiedzeniu Komisji. Pracujmy nad punktem drugim.”

  Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego „Ja nie odbierałbym głosu nikomu. Jeżeli Pan Starosta chce wypowiedzieć się w tej sprawie to proszę.”

   Pan Antoni Pełkowski – Starosta Powiatu Białostockiego „Panie Przewodniczący, Wysoka Rado,ja chciałbym zapoznać Państwa z pismem które sporządził Pan Wiesław Zawistowski, który jest w Starostwie Głównym Specjalistą do spraw inwestycji i remontów. Jest to informacja na temat opracowanej dokumentacji projektowej na przebudowę i rozbudowę obiektów na potrzeby Starostwa przy ulicy Geodetów w Białymstoku (zał. nr 5). Działka przy ulicy Borsuczej jest o powierzchni ponad 6 000 m2. Po zminusowaniu powierzchni którą zajmuje obecny budynek Starostwa do dyspozycji przy ulicy Geodetów na potrzeby rozbudowy mamy około 1 500 m2 więcej tu niż na działce przy ulicy Geodetów. To jest bardzo istotna informacja. Kosztorys inwestorski byłby w granicach 10-11 mln złotych jeśli mówić o rozbudowie, czy przebudowie przy ulicy Geodetów na podstawie tej dokumentacji która swego czasu była opracowana. Od 1 stycznia 2014 roku zmieniły się wymogi dla tego typu budynków. To co jest zaprojektowane na dzień dzisiejszy jest nie do korzystania. Chcąc cokolwiek zrobić, wykorzystać budynek przy ulicy Geodetów po pierwsze należy rozpocząć nowy proces projektowania. Bardzo dużo wskazuje, że ten budynek który dzisiaj jest może okazać się że nie będzie możliwy do zmodernizowania, przystosowania do nowych wymogów które są od 2014 roku. To wtedy jest problem nawet jeśli uzyska się jakiekolwiek pozwolenie w kwestiach uzyskania zgody na eksploatację budynku. To jest pod rozważenie dla nas wszystkich. Czy mieć zamiar wykorzystywać nieruchomość przy ulicy Geodetów na potrzeby Starostwa czy sprzedać? Moje zdanie jest jedno na dzień dzisiejszy i naszych służ specjalistycznych że bawienie się w projektowanie adaptacji budynku przy ulicy Geodetów ponosząc tak potężne pieniądze jest działaniem nieracjonalnym z różnych powodów i w sumie należałoby kontynuować proces przetargowy. W swoim czasie jeśli nie w tej kadencji to na początku następnej, czy komuś podoba się czy nie będzie konieczność przystąpienia do prac projektowych nad siedzibą tu przy ulicy Borsuczej. Pewnych rzeczy nie da się zaklinać w nieskończoność i powtarzać że jakoś to będzie. W tym stanie prawnym i faktycznym jakim jest nieruchomość przy ulicy Geodetów wiele wskazuje na to żeby chcieć wykorzystać ten obiekt do naszych celów to należałoby najpierw budynek całkowicie rozebrać, zaprojektować nowy na tej działce. Jeśli to ma być Starostwo to będzie nadal Starostwo w dwóch miejscach przy ulicy Borsuczej i Geodetów. To tyle co miałem na dzień dzisiejszy do przekazania na temat nieruchomości przy ulicy Geodetów.”

   Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego „W związku z tym, że zadecydowaliśmy żeby na posiedzeniu Komisji Infrastruktury Technicznej ten temat bardzo szeroko omówić,ale przede wszystkim obejrzeć bardzo proszę Pana Pawła Kondrackiego – Przewodniczącego Komisji Infrastruktury Technicznej o zorganizowanie posiedzenia w części pierwszej - obejrzenie obiektu na miejscu przy ulicy Geodetów w Białymstoku. Mam nadzieję, że pracownicy Starostwa umożliwią nam dojście do wszystkich pomieszczeń. Następnie kontynuacja dalej posiedzenia jako II części tutaj w budynku Starostwa przy ulicy Borsuczej. Bardzo prosiłbym żeby przed obradami sesji w dniu 28 kwietnia 2016 roku w tym miesiącu posiedzenie takiej Komisji odbyło się.”

  

Ad 3

  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie.

   Pan Antoni Pełkowski – Starosta Powiatu Białostockiego „Panie Przewodniczący, Wysoka Rado, ja sadzę że przy nieruchomości położonej w Michałowie nie będziemy mieli wielkich różnic w podejściu. Tak jak dotychczas wolą wszystkich nas jest żeby zbyć tą nieruchomość. W Michałowie jak i przy ulicy Geodetów kwestią zaporową jest cena, która jest na dzień dzisiejszy. Wniosek ze strony Zarządu żebyście Państwo  wyrazili na kontynuowanie już rozpoczętych procedur przetargowych. W gestii Zarządu jest określenie jeśli będzie uchwała wyrażająca zgodę określenie obniżenia do jakiego poziomu zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Trzeba byłoby doprowadzić w określonym czasie do zbycia tej nieruchomości. Są osoby zainteresowane tą jak i drugą nieruchomością. Kwestią progu jest cena która zdaniem nabywców jest na dzień dzisiejszy patrząc na jeden i drugi przetarg zbyt wysoka żeby nabyć taką nieruchomość.”

    Pani Mirosława Drewnowska – Dyrektor Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości w Starostwie Powiatowym w Białymstoku „Projekt uchwały (zał. nr 6) jak Państwo zauważyliście jest to kontynuacja czynności wcześniej podjętych. Byłby to teraz drugi przetarg. Pierwszy odbył się z wynikiem negatywnym, z tego względu że nie wpłynęła żadna oferta. Cena wywoławcza na te dwie działki 1 674 400 złotych. W tym cena za grunt 450 700 złotych. Powierzchnia łączna tych działek to 1 6518 m2. Znajdują się tam budynki internatu ze stołówką i kotłownią oraz budynkiem dydaktycznym z salą gimnastyczną. Kontynuacja tego postępowania wiąże się z tym, że wykorzystalibyśmy operat który wcześniej był sporządzony. On na dzień dzisiejszy jest jeszcze aktualny. Oprócz tego zachowalibyśmy terminy. Nie byłoby potrzeby wywieszania na trzy tygodnie wykazu nieruchomości i czekania następne trzy tygodnie na zgłaszanie tzw. roszczeń właścicieli. Od razu odbyłby się drugi przetarg.”

   Pan Andrzej Babul – Radny Powiatu Białostockiego „Szanowni Państwo, według naszych wyliczeń cena za grunt to 27 zł/m2 w Michałowie mieście to nieźle. U mnie na wsi cena za grunt jest 25-30 zł/m2. Mnie interesuje jaka jest propozycja na drugi przetarg.”

   Pan Antoni Pełkowski – Starosta Powiatu Białostockiego „Nie ma propozycji.”

   Pani Mirosława Drewnowska – Dyrektor Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości w Starostwie Powiatowym w Białymstoku „Szanowni Państwo, na dzień dzisiejszy jesteśmy w takim stanie prawnym, że nie obowiązuje uchwała o prawie zbywania, nabywania bądź też wydzierżawiania nieruchomości na okres dłuższy niż 3 lata. Każde zbycie bądź nabycie nieruchomości musi być poprzedzone uchwałą, która daje możliwość Zarządowi działania w tym zakresie. Natomiast określenie ceny zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami ewentualne obniżenie tej ceny jest to kwestia Zarządu. Odbył się pierwszy przetarg. Przy drugim przetargu można dokonać obniżenia ceny do 50%. Następnie są tzw. rokowania. Przy rokowaniach ta cena może być obniżona do 40%.”

  Pan Jan Kaczan – Radny Powiatu Białostockiego „Chciałbym zwrócić się do Pana Przewodniczącego, Szanownych Radnych, nie potrzebny jest komentarz. Wydaje mi się, że wszyscy Radni naszego Powiatu mieli możliwość i okazję obejrzeć ten obiekt. Moi Drodzy tak składa się że zawsze wyjeżdżam naprzeciwko tej szkoły, bo skręcam w ulicę Gródecką z Leśnej. Przymykam na to wszystko oczy. Powiedzieć, że to jest ruina to jest delikatnie. Natomiast jak Pan Andrzej Babul – Radny Powiatu Białostockiego powiedział o metrach zgadzamy się tylko trzeba najpierw dokonać rozbiórki tych budynków. To wszystko pociąga za sobą czas,koszty i wówczas cena gruntu będzie wyższa. Suma ta sama którą możemy osiągnąć jak sprzedamy to w całości. Dzisiaj z odpowiedzialnością Rada powinna podejść do tematu i zaakceptować oraz dać szansę dla Zarządu żeby była możliwość tego obiektu sprzedać.”

   Pan Jan Bolesław Perkowski – Radny Powiatu Białostockiego „Wysoka Rado,Panie Przewodniczący, jeśli to nie jest tajemnica czy Zarząd wie za jaką kwotę chciałby tą nieruchomość sprzedać? Wiemy, że jest 40%. Czy była dyskusja na ten temat?”

    Pan Antoni Pełkowski – Starosta Powiatu Białostockiego „Jeszcze Członkowie Zarządu nie dyskutowali na ten temat. Jeśli będzie uchwała ja sądzę że obniżenie nastąpi w racjonalnym, na pewno nie maksymalnym tyle co daje ustawa. To jest pytanie. Co dalej? Ja sam nie wiem jako Członek Zarządu. Może być tak sprzedajemy. Wydaje mi się że pozbywamy się kłopotu. Może być sytuacja taka, że budynek stoi dalej straszy. Tylko że wzięliśmy jakieś pieniądze. Sądzę, że w tym przypadku trzeba opinię i zobaczyć co dalej. Jaka kwota to nie ma decyzji.”

 Pan Jan Bolesław Perkowski – Radny Powiatu Białostockiego „Panie Przewodniczący,Wysoka Rado, prośba do Zarządu, Pana Starosty i Pani Skarbnik żeby znaleźć środki 12 000 złotych na mikrofony bezprzewodowe i skończyć z tym żartem i bieganiem.”

   Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego „Panie Radny nie dyskutujemy teraz o mikrofonach.”

   Pan Wojciech Fiłonowicz – Radny Powiatu Białostockiego „Szanowni Państwo, czy są potencjalne firmy zainteresowane tymi obiektami?”

   Pan Antoni Pełkowski – Starosta Powiatu Białostockiego „Są. Zainteresowało się dwie lub trzy osoby. To są osoby które oczekują że nastąpi obniżenie ceny.”

  Pan Andrzej Babul – Radny Powiatu Białostockiego „Chciałbym zgłosić wniosek formalny o odesłanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie do pracy w Komisji.”

 Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego zarządził głosowanie nad przyjęciem wniosku formalnego zgłoszonego przez Pana Andrzeja Babul - Radnego Powiatu Białostockiego o odesłanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie do pracy w Komisji Infrastruktury Technicznej.

   Rada Powiatu Białostockiego przy 7 głosach „za”, 11 głosach „przeciw” oraz 3 głosach „wstrzymujących się” odrzuciła wniosek zgłoszony przez  Pana Andrzeja Babul – Radnego Powiatu Białostockiego odnośnie odesłania projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie do pracy w Komisji Infrastruktury Technicznej.

   Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego – Pan Zenon Żukowski zapytał, czy są uwagi Radnych do projektu uchwały w sprawie  wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie.

  Innych pytań i uwag nie zgłoszono, wobec czego Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego zarządził głosowanie.

  Rada Powiatu Białostockiego, przy 15 głosach za”, 5 głosach „przeciw” oraz 1 głosie „wstrzymującym się” podjęła uchwałę Nr XXIII/162/2016 z dnia 11 kwietnia 2016 roku w sprawie  wyrażenia zgody na kontynuację czynności dotyczących zbycia nieruchomości gruntowej położonej w Michałowie/zał. Nr 7/.

 

Ad 5

      Zamknięcie obrad XXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Białostockiego.

  Pan Zenon Żukowski - Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego „Podczas obrad padł wniosek Pana Jana Bolesława Perkowskiego – Radnego Powiatu Białostockiego odnośnie organizacji pracy na sesji. Bardzo proszę żeby Zarząd wziął to pod uwagę. Sprawa dotyczy mikrofonów. Nie będziemy prosić Stanowisko do spraw obsługi Rady i Zarządu Powiatu żeby Panie biegały wokół stołów z mikrofonem.”

   Następnie Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego odczytał zaproszenie dla Radnych Powiatu Białostockiego na konferencję „Edukacja i duchowość ekologiczna” która odbędzie się 21 kwietnia 2016 roku w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Władysława Sikorskiego 22A w Łapach.

 Ponadto Pan Zenon Żukowski - Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego  przypomniał zebranym o obowiązku złożenia oświadczeń majątkowych do dnia 30 kwietnia 2016 roku. Zaznaczył, iż do oświadczenia majątkowego należy dołączyć kserokopię PIT – u.

  Pan Zenon Żukowski - Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego podziękował wszystkim zebranym za udział w obradach XXIII nadzwyczajnej  Sesji Rady Powiatu V kadencji.

    Wobec wyczerpania porządku obrad, Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego – Pan Zenon Żukowski zamknął obrady XXIII nadzwyczajnej  Sesji Rady Powiatu V kadencji, w dniu 11 kwietnia 2016 roku, o godz. 1640.

 

 

 

 

    Protokołowała:                                                                                                            Podpisał:

    Renata Zimnoch                                                                                              Pan Zenon Żukowski

                                                                     Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego

 

Metryka strony

Podmiot udostępniający informacje: Zenon Żukowski - Przewodniczący Rady Powiatu

Opublikował: Marek Falkowski

Data wytworzenia informacji / dokumentu: 11-04-2016

Data udostępnienia w BIP: 05-05-2016 08:01

Data modyfikacji informacji: 05-05-2016 08:01